Prosimy o zapoznanie się z ogólnymi zasadami dokonywania zakupów w sklepie internetowym www.ogrodyroslin.pl  należącym do szkółki roślin Małgorzaty Rafalak

1. Klient dokonujący zakupów za pośrednictwem witryny internetowej posiada uprawnienia identyczne do uprawnień stosowanych w pozostałych placówkach handlowych.

2. Odstąpienie od umowy kupna (zwrot sprawnego towaru zakupionego w naszym sklepie), bez podawania przyczyny jest możliwe w ciągu 10 dni roboczych od chwili fizycznego otrzymania towaru (decyduje data doręczenia przesyłki). Towar nie może nosić śladów używania, a także musi posiadać oryginalne, nieuszkodzone opakowanie.

3. Reklamacje i zwroty towarów niepełnowartościowych (uszkodzonych) odbywają się zgodnie z obowiązującymi przepisami, na warunkach ustalanych przez producenta.

4. Prosimy o sprawdzanie stanu przesyłki i jej zawartości w obecności dostarczającego ją kuriera – w przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania w momencie dostarczenia, prosimy o sporządzenie protokołu z opisem uszkodzeń będzie to podstawa do uznania reklamacji

5. Klientem naszego sklepu, zgodnie z obowiązującymi przepisami może zostać osoba, która ukończyła 18 lat i posiada zdolności do zawierania umów cywilno-prawnych. Osoby młodsze mogą korzystać ze sklepu wyłącznie za zgodą rodziców lub opiekunów.

6. Odwiedzając nasz sklep i przeglądając naszą ofertę pozostajesz anonimowym klientem. Do Ciebie należy decyzja czy chcesz udostępnić nam informacje o sobie czy też nie. Dopiero w momencie założenia konta użytkownika sklepu, system nasz zaczyna gromadzić dane niezbędne do realizacji zamówienia.

7. Szanując Twoją prywatność pragniemy Cię zapewnić, iż dane przekazane nam przez Ciebie nie zostaną wykorzystane do jakichkolwiek innych celów niż dokonywanie zakupów w naszym sklepie. W każdej chwili możesz zwrócić się do nas z prośbą o usunięcie swojego konta, a wraz z nim wszystkich udostępnionych nam informacji.

8. Bazy danych z informacjami o klientach są zabezpieczone zgodnie z najnowszymi wymogami. Dodatkowo, każdorazowa próba odczytania tych danych przez osoby nieupoważnione jest szczegółowo rejestrowana w systemie. Pozwala nam to na przekazywanie informacji o potencjalnych włamaniach odpowiednim organom ścigającym tego typu działania.

9. Wszystkie ceny towarów prezentowanych na naszych stronach zawierają podatek VAT.

10Czas realizacji zamówień to do 7 dni roboczych od informacji o formie wysyłki
11 Na wszystkie pozostałe pytania, dotyczące sklepu i sprzedawanych w nim towarów chętnie odpowiemy za pośrednictwem poczty e-mail: biuro@ogrodyroslin.pl

   Kontakt :  pon-pt 7:30 – 17:00

sob. 8:00 – 15:00

  Małgorzata 531-199-333 

Piotr 507-969-999

adres: 26-660 Jankowice 43l